21 Kasım 2012 Çarşamba

neredeyse alacakaranlık ta ordaydık

arasıra camdan dışarı bakıyorum. sonra içeri bakıyorum da amanın deyip kaçasım geliyor. bizim evde sabah mesaisi 05:30 da başlıyor. baba kalkıyor muhsin kalkıyor anne mecburen kalkıyor. muhsin uyur gibi yapıp yaağına koyulurken berrin mıyıklamaya başlıyor. anne onu alıyor piş piiş kızım nennnn neennn  derken muhsin basıyor yaygarayı içerden babaanne mecburen kalkıyor yatağına alıyor beyimizi... kızımız lütfedip uyursa iyi.. yok uyumazsa babaannenin yanına terfii ediyor. anneee kapıyı kapatıp gece delikdeşik olan uykusuna devam etmek için yorgan yastıkla buluşuyor.Zira gece pek buluşamıyor onlarla. yani şimdi harcamayım bebişlerimi haklarını yemeyim Allah var 2 saat üstüste uyuduğum oluyor yani:)) 


işte günler böyle devam edip giderken ALACAKARANLIK serisini takip edip son bölümünü merak eden hatta gitmek için can atan arkadaşım yanına bir eş arıyormuş. bendeki açlığa bakarmısınız ki evden çıkmaya susamış bu fani bu serinin 1.filmini bile izlememişken kapanışı yapmaya koşa koşa gitti..
.hemde nasıl bi süs bi süs taktık takıştırdıksürdük sürüştürdük sinemaya gittik .))

sabah sabah okuldan kaçıp sinemaya gitmiş ergenler gibi ilk seansta 8 kişiyle beraber elimizde mısırımız, kolamız salonda ki yerimizde konuşlandık.

ordaki kız insanmış vampir olmuş mutlu sona ulaşmışlar aile kurmuşlar,kızları olmuş,kız hızla büyüyor,eskiden insan olan kız acayip güçlü olmuş duyuları hat safhada, dağa tırmanan adamın kolundaki çiziğin kan kokusunu alabiliyor o derece..kız güzel ama Allah var.. teee uzaktaki vampir konseyi (losttaki shannen ın muhbiriği sayesinde) bu minik yavruyu öldürmek için yola çıkıyor. olaylar kurtlar,dumanlar amazonlar,arabic vampirler,derken tüm ırkların vampirleri  (Türkler yok)güçbirliği yapıyor..falaaan filaaan  hepsini anlatmayım 

sonuç: güzel, değdi, iyiki gitmişim,pişman değilim,giderim yinede yaparım, güzel mutlu bir gündü. böyle günlerin devamı dileğiyle ..

( ilk seanslar indirimliymiş kaçırmayalım kararı alındı:) 

hadi iyi seyirler..

2 yorum:

şirin yorumlarınızı okumayı seviyorum..hadi bakalım sen de yaz bişeyler..