7 Temmuz 2011 Perşembe

alınacaklar.. hazırlıklar.. kararsızlıklar

sabırsızmıyım e biraz.. tedbirli miyim.. fazlasıyla....

görenler sanki doğuma az kalmış gibi görünüyor diyor. ikiz diyorum aaaa diyorlar... ben kendimi karşıdan göremediğim için değerlendiremiyorum.
ama anladığım şu ki ben yakın zamanda dışarıya hiç çıkamayacağım galiba.. (zaten doktorda aman beni sitrese sokmayın doğumdan sonra çıkın alış-verişe diyor).
Annemler hazır gelmişken EMİNÖNÜ ziyaretini kah oturup,kah dinlenip, kah limonata içip, kah oturacak yer var mı?sorularıyla tamamladık Allah'ın izniyle...ellerimiz boş dönmedik. 

İçindekiler sonra :)
İkiz kısmetini görmeye başladık. alış-veriş sırasında yardımcı olan esnaf amcalara,teyzelere teşekkürler..
mevlüt süslerimizi, tüllerimizi, kurdelelerimizi,lavantalarımızı,... aldık. şimdi imece usulü toplanmayı bekliyoruz. bütün kızlar toplandık yapacağız yine..
insanın böyle dostları olması büyük bir lütuf..tatlı bir anı.olarak kalacak hafızalarda inş.
RABBİM emeklerimizin karşılığını göstersin. hazırlıklarımızı boşa çıkarmasın amin inş.(herkesin)
KARARSIZLIKLAR kısmını sonra anlatırım artık şimdilik bu kadar..
herkese iyi tatiller,
 havuz başı sefa yapanlar, denize cossss diye dalanlar, amanda yüzemiyom yanayım bari diyenler... bizim yerimizede dalın çıkın bi su ...:)

6 yorum:

 1. ah keşke yakın olsak ben de gelirdim yardıma,bayılırım bebek şekeri yapmaya :) bu arada şirin,miniklerinle birlikte bloğuma bekliyorum sizi :)

  YanıtlaSil
 2. maşallah. seninle aynı zamanlardayız. ben daha alışveriş olayına girmedim ama düşünüyorum :)senin ikizler tabi biraz daha zor oluyordur, Allah yardımcın olsun, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

  YanıtlaSil
 3. sümeyye: geldim geldim bloguna .. süprizlerle karşılşatım. çok sağol canım yaa ellerine sağlık.. inş. bebeklerin odalarına asarız bebeklerimizle beraber odada ki yerlerini alırlar..
  seninde gelmeni isterdim bugün nohut oda ve diğer arkadaşlarla imece usulu yaptık çabucak..fotoları ekleyeceğim inş.

  YanıtlaSil
 4. yemyeşil deniz: öncelikle hoşgeldin bloguma.. aynı zamanlardaymışız Allah kolaylık versin evet ikiz olduğu için daha büyük bir karnımız var. ve daha sonra dışarıya çıkmak mümkün olmayacağı için şimdiden alışveriş faslına girdik bakalım.Allah herkesin sğlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.amin.

  YanıtlaSil
 5. :)))Toplanacak arkadaşları olması ne güzeldir insanın.
  Bütün işlerin rast gitsin inş. doğuma kadar,e tabi doğumdan sonrada:))

  YanıtlaSil
 6. papatya prenses: çok şükür aileden uzağız ama arkadaşlar yetişiyor her durumda.çok teşk. ederim.

  YanıtlaSil

şirin yorumlarınızı okumayı seviyorum..hadi bakalım sen de yaz bişeyler..